top of page

Hizmetler/Yetenekler

Verimtek Çözümlerimiz Yeteneklerimiz

Çözümlerimiz/Yeteneklerimiz

Verimtek, savunma sanayi alanındaki elektronik harp sistemlerinin tasarım doğrulama ve geçerli kılma, entegrasyon, işletmeye alma, teknik destek, idame ve teknik dokümantasyon faaliyetlerini anahtar teslim projeler de dahil olacak şekilde, çözüm ortaklıkları ya da kısmi danışmanlık çözümleri ile yürütmeyi planlamıştır. Mevcuttaki mühendislik çözümlerimizin elektronik harp sistemleri teknik manuellerinin üretilmesi üzerine olmasıyla birlikte, sistemlerin tasarım doğrulama ve geçerli kılma ile saha entegrasyonu ve bakım/onarım faaliyetleri yeteneklerimiz arasındadır. Firmamız, iş birliği yaptığı insan sermayesini, iletişim yetenekleri ile filtresinden geçirdiği yapısal sermayesiyle bütünleştirerek müşteri ve çalışan memnuniyetini en çoklamış bir çalışma modelini benimsemiştir.

Sistem Mühendisliği
Verimtek Sistem Mühendisliği

Sistem Mühendisliği

Savunma sanayi alanındaki elektronik harp sistemleri başta olmak üzere karmaşıklık düzeyi yüksek (komplike) sistemler ve/veya sistemlerin sistemi (SoS) türündeki sistemler üzerinde, sistem geliştirme modelleriyle tanımlanan her alt süreçte müşterilerimizin çözüm ortağıyız.

Ekibimiz göz önünde bulundurulduğunda bu alanda özellikle elektronik harp sistemlerinin sistem tasarımlarının doğrulanmasını, işletme testlerinin yapılmasını ve teslimat dönemleri dahil sistem mühendisliği faaliyetlerinin tamamını anahtar teslim projeler ya da kısmi çözüm ortaklığı şeklinde üstlenebiliriz.

ELD Müh.-Bakım/Onarım
Verimtek Entegre Lojistik Destek Mühendisliği Bakım/Onarım

Entegre Lojistik Destek Mühendisliği - Bakım/Onarım

Savunma sanayi alanındaki elektronik harp sistemleri başta olmak üzere karmaşıklık düzeyi yüksek (komplike) sistemler ve/veya sistemlerin sistemi (SoS) türündeki sistemler için idame hizmetlerini münferit aktiviteler veya uzun dönemli her şey dahil bakım/onarım sözleşmeleri ile üstlenebiliriz.

ELD Müh.-Teknik Manuel
Verimtek Entegre Lojistik Destek Mühendisliği Teknik Manuel

Entegre Lojistik Destek Mühendisliği - Teknik Manuel

Savunma sanayi alanındaki elektronik harp sistemleri başta olmak üzere karmaşıklık düzeyi yüksek (komplike) sistemler ve/veya sistemlerin sistemi (SoS) türündeki sistemler için teknik manuel paketlerinin tamamını hazırlayabiliriz. Bu kapsamda yürüttüğümüz projelerimizde üzerinde çalıştığımız sistemin öncelikle lojistik aday listesini oluştururuz ve bu listenin elemanları için bakım-onarım yetki tablosunu belirleriz. Ardından bu liste ve yetki tablosuyla uyumlu olacak şekilde, hazırlanacak her teknik yayın için ana hat belirler ve müşterimiz ile mütabakat sağlarız. Dokümanları belirlenen ana hatlara uygun olarak hazırlarız.
      Mevcut durumda savunma sanayisinin lider kuruluşları ile, ülkemizin ve ihraç edilen elektronik harp sistemlerinin teknik manuel hazırlama iş paketleri üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir.

bottom of page